Fundusz inwestycyjny Open Finance

Open Finance

Sprawdź całą ofertę on-line

Open Finance
Doradca finansowy Open Finance pomoże wybrać Ci efektywną strategię inwestycyjną opartą o fundusze inwestycyjne, tak żeby pasowała ona do Twoich celów i możliwości finansowych. Inwestowanie w fundusze z doradcą Open Finance jest dziecinnie proste.
Najważniejsze parametry Open Finance:
Oprocentowanie:
Dodaj własną opinię o Open Finance, pomoże to w podjęciu decyzji innym lub jeśli masz pytania bądź wątpliwości odnośnie danego produktu finansowego, możesz poniżej zadać pytanie do innych użytkowników serwisu lub kredytobiorców.
Wasze opinie i komentarze
Autor: Jowita
Bez dwóch zdań polecam skorzystanie z usług Open Finance, ja korzystam zawsze jak szukam jakiegoś produktu bankowego i jak na razie ani razu się nie zawiodłam. Zawsze trafiałam na niezwykle uprzejmych i jednocześnie idealnie merytorycznie przygotowanych konsultantów. Dzięki Open Finance zyskuje się nie tylko najlepszą ofertę na rynku, ale także oszczędza się czas na szukanie takiego rozwiązania.
Autor: RT
Dzięki firmie open finance możesz zainwestować swoje pieniądze w prosty i przyjemny sposób bez wielkiego ryzyka. Doradcy zawsze służą swoją fachową wiedzą i doświadczeniem. Dostępne są najlepsze instytucje do inwestycji tak, by zysk był jak największy z możliwych. Taki portfel inwestycyjny może znacząco wpłynąć na przyszłość każdego, ale nie można oczekiwać zysków w 5 minut. To nie jest szybka kasa, a raczej gra strategiczna, dla osób wytrwałych i konsekwentnych. Jeśli ktoś nie lubi czekać powinien w ogóle się za to nie zabierać.
Autor: Karol
Nie wiem czy Open finance ma ciekawą ofertę, która ostatnio bardzo reklamuje. Jak kupuje się jednostki inwestycyjne Subfunduszy Noble banku to uzyskuje się prawo do założenia lokaty terminowej na preferencyjnych warunkach jeżeli chodzi o oprocentowanie. Oprocentowanie tej lokaty terminowej wynosi 8 procent, ale nie wiadomo na jaki okres, a może być tylko na 3 miesiące, więc niewiele. Jeżeli zainwestuje się na przykład łącznie w jakieś subfundusze Noble Banku 2000 złotych, to preferencyjną lokatę terminową także można założyć maksymalnie na kwotę 2000 złotych.
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.